Hepimiz, iç ve dış hedef kitlemizin algısını değiştirmek, davranış değişikliği yaratmak istiyoruz. Peki nasıl?Fables Template

Biz Kimiz?

İletişimin tüm alanlarında ihtiyaç duyulan çözümleri tek bir çatıda buluşturma fikrinden yola çıktık. Kurumlara, şirketlere, markalara ve kişilere özel Kolektif İletişim Çözümleri sunan bir danışmanlık şirketi kurduk. Bu oluşumu hazırlarken, 20 yıllık tecrübemizle; ne yapacağımızın yanı sıra ne yapmayacağımızı da çok iyi biliyorduk.
İletişim dünyasına kazandırdığımız bu yeni metot ile stratejik iletişim danışmanlığını, teknolojinin yeni gelişen alanlarıyla birlikte çeşitlenen ihtiyaçları da kapsayacak şekilde yeniden tanımladık.

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

MUTLU ÇALIŞAN

0

YILLIK DENEYİM

1

ŞİRAZ BEBEK :)

Farklı uzmanlık alanlarındaki tecrübemiz ve kalıcı değerler üzerine inşa ettiğimiz vizyonumuzla işimizin her aşaması için hedef odaklı çözüm yöntemleri geliştirdik.

Bugün, müşteri memnuniyetinden beslenen deneyimli beyin takımımızla, iletişimin tüm dinamiklerine hâkim, sürekliliği olan ve her aşaması planlanmış iletişim hizmetlerine Eti Danışmanlık imzasını atıyoruz.
Fables Template